МОН забезпечить підручниками школи, які перейшли на навчання українською мовою

15 жовтня 2020 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Уряд прийняв зміни щодо забезпечення підручниками учнів і вчителів у школах, які перейшли з російської на українську мову навчання. Зокрема, 6 класи першими отримають шкільні посібники.

Про це повідомив тимчасовий очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет, передає пресслужба МОН.

Зазначимо, з вересня 2020 року школи, які раніше були російськомовними, перейшли на українську мову викладання. Тож, вони наразі не мають необхідної кількості підручників державною мовою.

Перехід закладів загальної середньої освіти з навчання російською мовою на навчання українською мовою відбувається поетапно, відповідно до змін нормативно-правової бази.

Постановою Кабінету міністрів вносяться зміни щодо:

  • забезпечення підручниками здобувачів освіти під час переходу ЗЗСО з навчання російською на навчання українською мовою;
  • встановлення на законодавчому рівні таких способів забезпечення здобувачів освіти підручниками, як видання, повторне видання, перерозподіл між адміністративно-територіальними одиницями.

Внесення змін до зазначеного Порядку надає можливість забезпечити учнів 6 класу підручниками українською мовою та здійснити перерозподіл підручників для 8 та 9 класів, яких не вистачає в окремих регіонах.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі