Мовні конструкції в українських ютуб оглядах автомобільних каналів

Іван Семесюк | 24 травня 2021 Думка
Share Button
Ілюстративне фото
В українських ютуб оглядах автомобільних каналів (і не лише) магічною формулою є дві смислові конструкції - "на території України" замість просто в Украні, і "популярний у населення" замість просто серед українців.

Це безкінечне даний даний даний автомобіль тощо.

Мовні конструкції цілком собі видають понятійну мапу, в якій живуть наші громадяни. Вони часто й досі не вірять в існування реальної незалежної країни під назвою Україна, і вони також не вірять в існування нашого ж народу і нації. Не користуються відповідною термінологією, а замість неї ганяють колоніальний соціолект.

І ще вони дуже бояться колоніального начальства, саме тому й не називають себе, просто щоби їх не помітили. Всі ці визначення відсторонені і є такими саме через підсвідомий страх.

Населення території цілком допускає можливість, що русскій начяльнік повернеться і йому знову треба буде лизати сраку. Тому вони й стережуть цей понятійний апарат саме як оперативний і як сакральний, не помічаючи, що постійно заперечують самі себе і країну.

А ще існують повністю україномовні канали з відео підписаними виключно по-русскі, бо, вочевидь, це невстидна мова успішних рєшал, а наша мова встидна, нею тільки на гаражах балакати можна. А писати зась, бо варвари не пишуть.

Вочевидь вони сприймають українську не як окрему мову, а строго як соціолект. Ніщо з цього не усвідомлюється прямо, але є підсвідомим знанням.

Звичайно ж рано чи пізно це закінчиться, але щось затягнулося.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі