МОЗ хоче залучити приватні клініки до лікування хворих і вакцинації від COVID-19

06 грудня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
Міністерство охорони здоров'я розглядає варіанти залучення приватних клінік до боротьби з COVID-19, в тому числі до проведення вакцинації.

Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я, передає “Інтерфакс-Україна

“Ми розраховуємо на приватні лікарні, і я вже домовляюся про велику скайп-конференцію з власниками приватних клінік. Це будуть клініки по всій Україні”, – заначив Ляшко.

“Якщо, не дай Бог, настане колапс у системі охорони здоров’я, ми вивчаємо, як приватні клініки можуть допомогти державі, на яких умовах, на яких підходах. Цей план “Б” повинен бути відпрацьований, щоб він міг включитися одразу без будь-яких нюансів. Питання оплати повинно бути відпрацьоване”, – наголосив лікар.

Ще одним напрямком співпраці з приватними клініками в боротьбі з COVID-19 Ляшко назвав їхню участь у вакцинації від коронавірусу.

“Якщо вони відкриють у себе кабінети вакцинації і будуть безкоштовно вакцинувати, то я хочу з ними проговорити умови – або вони зроблять це безкоштовно, держава їм тільки передасть кошти для вакцинації, або там буде якась послуга, яку ми повинні будемо враховувати”, – сказав Ляшко.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі