Можливість нового наступу рф на Київ залежатиме від боїв на сході – Міноборони

11 квітня 2022, 19:37
Share Button
Фото: штаб ООС
Речник Міноборони також заявив, що росія майже завершила підготовку до наступальної операції на сході України.

“Питання можливого відновлення наступу противника на столицю залежатиме від тих бойових дій, які триватимуть у Донецькій та Луганській областях”, – коментує речник Міноборони Олександр Мотузяник на брифінгу в медіацентрі “Україна”.

За словами Мотузяника, зараз на території Гомельської області Білорусі, а також Брянської та Курської областей рф залишаються окремі підрозділи ворога. Найбільш імовірно, їх завданням є демонстрація присутності для відволікання українських сил оборони.

“Вочевидь, це така тактична гра рф, щоб тримати підрозділи української армії тут і не допустити їх перекидання у більш важкі операційні зони, в тому числі на схід і на південь України”, – сказав він.

Речник Міноборони також заявив, що росія майже завершила підготовку до наступальної операції на сході України.

“За нашою інформацією, противник підійшов до фази завершення відновлення своїх підрозділів і перекидання їх на територію Донецької і Луганської областей. Ми прогнозуємо, що активні бойові дії розпочнуться на цих територіях вже найближчим часом. Водночас українська армія до цього готова. Ми не можемо прогнозувати, коли це станеться. Є повідомлення західних джерел. Водночас противник вже майже завершив підготовку до наступальної операції”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі