“Музична історія Незалежності”: В ОП заявляють, що не порушували закон

27 серпня 2020, 10:54 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
В Офісі Президента заявили, що не порушували закон при створенні музичного номера до Дня Незалежності та опублікували повний перелік використаних композицій.

Про це йдеться у заяві пресслужби ОП.

“24 серпня на Софійській площі пролунало 17-хвилинне попурі “Музична історія Незалежності”, яке складалося з популярних в Україні пісень останніх трьох десятиліть у виконанні відомих українських артистів. Законом дозволяється подібне використання фрагментів пісень без попередньої згоди автора”, – підкреслили в Офісі глави держави.

Зазначається, що пункт 9-1 статті 21 закону “Про авторське право і суміжні права” дозволяє без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право) публікувати фрагменти музичних та інших творів у декількох форматах, зокрема у форматі попурі, за умови, якщо зазначено ім’я автора та джерело запозичення.

“З метою дотримання вимог українського законодавства при створенні музичного номера до Дня Незалежності України на Софійській площі у Києві Офіс Президента публікує повний перелік використаних фрагментів музичних творів із зазначенням їхніх авторів”, – додали в ОП.

В ОП зауважили, що у Фейсбуці розміщено повний відеоролик музичного попурі, в якому виконані вимоги закону “Про авторське право і суміжні права” та під кожним фрагментом запозиченої композиції вказане посилання на автора музичного твору.

Нагадаємо, представники гуртів “Бумбокс” та “Океан Ельзи” заявили, що не дозволяли використовувати свої пісні на концерті “Пісенна історія сучасної України” до Дня Незалежності.

З метою дотримання вимог українського законодавства при створенні музичного номера до Дня Незалежності України на…

Gepostet von Офіс Президента України am Mittwoch, 26. August 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі