МВС вимагатиме підвищити зарплати поліцейським

14 вересня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що МВС вимагатиме в держбюджеті підвищення заробітної плати поліцейським.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

«Низька заробітна плата – один із факторів, який змушує офіцерів змінювати роботу. Її необхідно переглядати в контексті бюджетного процесу, який наразі триває. Це важливе питання безпеки та довіри громадян», — додав голова МВС.

За його словами, загалом в Нацполіції зарплати коригуються в межах 12-16 тисяч, з надбавками і виплатами за вислугу років.

Монастирський заявив, що для районних центрів, сільських громад – це мінімально можливо, але якщо це поліцейський офіцер громади, який відповідає за кілька сіл і населених пунктів, де він працює, це мало. А в містах це фактично не витримує конкуренції.

«Наразі народні депутати, які долучені до проєктів МВС, розуміють цінність і необхідність забезпечення безпеки країни. До них ми й будемо звертатись за підтримкою, щоб після внесення проєкту держбюджету, який Закон зобов’язує подати вже завтра до парламенту через пропозиції депутатських комітетів, фракцій, груп. Ми надамо пропозиції щодо вирівняння балансу середньої заробітної плати по регіонах», — сказав він.

За словами міністра, це те, що «зможе вирівняти та залишати на місцях кадри, які сьогодні працюють у Національній поліції».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі