Митрополит Епіфаній звернувся до українців на тлі нових погроз РФ

16 квітня 2021 Життя, релігія
Share Button
Фото із фейсбуку
З милості Божої Україна здобуде мир. Для цього треба молитися та відкинути страх і паніку.

З такими словами до українців звернувся Предстоятель ПЦУ Епіфаній на Фейсбук-сторінці.

“Всі ми прагнемо встановлення справедливого миру. Мир – природний стан людства. Господь Ісус Христос часто звіщав, як істину і побажання: «Мир вам». Не маю сумніву, що Україна, з милості Божої, здобуде мир.

Але чи допоможе нам в цьому страх? Ні, страхом не перемогти”, – зазначив першоєрарх.

Митрополит Епіфаній нагадав, що у ці квітневі дні ми входимо у восьмий рік війни. Ми цю війну не починали, а лише захищаємо свою землю та цінності.

“І сусід-агресор добре знає, що протягом усього цього часу українці виявили таку силу духу та єдності, якої мало хто від нас очікував. Нас не знищили обстріли й не зламала брехня агресора. Тож вже вкотре в паніці російська влада ширить «вірус страху», який століттями вирощує й культивує сама, – погрожує знищити, брязкає зброєю, збільшує психологічний тиск. Страх – дійсно небезпечний «вірус», що може вбити зсередини. Але страх – це всього лиш інструмент, яким агресор хоче підкорити нас.

Не бійтеся!

Не падайте духом!”, – закликав Предстоятель ПЦУ.

Митрополит також наголошує, що у 2014 році ми згуртувалися і відкинули ворога. Так буде і цього разу.

“Ми – сильний народ і вміємо долати виклики. Пригадайте події 2014-го року, як тоді поширювали «вірус страху», але перед лицем справжньої небезпеки страх зник, натомість молитви Церков та єдність народу, сила армії та мудрість дипломатів стали стіною супроти планів агресора. Як результат – ми зберегли державність, вибороли духовну незалежність, увічнену в Томосі, завоювали міжнародну підтримку, виховали сильну молодь, зуміли сформувати потужну оборону на лінії фронту і в серцях мільйонів співвітчизників.

Немає сумніву, переможемо й цю навалу. Наша Церква молиться за визволення від чужинців. Наші капелани опікуються військовими. Українська Церква – з українським народом.

«Не страшіться і не бійтеся їх; Господь, Бог ваш, іде перед вами; Він буде боротися за вас…» (Втор. 1: 29 – 30)”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі