МЗС Росії визнало участь громадян РФ у війні на сході України

20 жовтня 2021 Політика
Share Button
Фото ілюстративне
В ТКГ такий крок вважають першим на шляху до реального мирного врегулювання.

Міністерство закордонних справ Росії офіційно визнало участь громадян РФ в збройному конфлікті на сході України.

Про це повідомляє пресслужба української делегації в ТКГ на своєму Телеграм-каналі.

Як доказ цього там опублікували посилання на коментар представника російського міністерства Марії Захарової щодо ситуації з бойовиком Андрієм Косяком, якого українські захисники затримали під час розвідки позицій ЗСУ. В МЗС підтвердили, що Косяк – громадянин Росії.

“Закликаємо українську сторону переглянути свою позицію, припинити провокації на лінії зіткнення в Донбасі, повідомити місцезнаходження громадянина Росії А.В.Косяка і забезпечити доступ до нього російських консульських працівників. Продовжимо добиватися дотримання законних прав російського громадянина”, – сказала Захарова.

Вона переконує, що Україна не давала жодних сигналів про затримання Косяка, та звинувачує Київ у невиконанні своїх обіцянок по Консульській конвенції.

В ТКГ такий крок російської сторони вважають першим на шляху до реального мирного врегулювання.

“Бажаємо російській дипломатії сил та натхнення у взятті наступного бар’єру: офіційного визнання повної відповідальності керівництва РФ за розв’язання та продовження міжнародного збройного конфлікту на сході України”, – додали представники української делегації.

Як передає ZN.ua, 13 жовтня українські військові затримали проросійського бойовика Андрія Косяка, який під виглядом робіт з розмінування здійснював розвідку позицій ЗСУ. Пресслужба ТКГ тоді повідомила, що чоловіка підозрюють у скоєнні у 2010 році важкого злочину відповідно до статті 115 ККУ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі