На час посиленого карантину у Львові можуть обмежити проїзд пільговикам

27 жовтня 2021 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Таку пропозицію подало міське управління транспорту Львівської міської ради. Але остаточне рішення буде приймати міська комісія ТЕБ НС.

На засіданні міського штабу з протидії коронавірусу розглядали кілька сценаріїв як зменшити переповненість громадського транспорту на період посилення карантинних обмежень. Одним із них було обмеження перевезень пільговиків.

Про це в програмі «Великі Перемовини» на «Першому Західному» заявив начальник управління транспорту Львівської міськради Орест Олеськів.

«Досвід попередніх локдаунів, зокрема в січні і квітні, показав, що це дало результат і трохи зняло навантаження на перевізників. Але тільки комісія буде приймати остаточне рішення: скасовувати пільговий проїзд чи ні», — заявив міський чиновник.

Присутній в студії голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка заявив, що, на його думку, скасування безкоштовного проїзду для пільгових категорій — це найкращий спосіб знизити переповненість транспорту, а відтак зробити його безпечнішим на час локдауну, чи просто посилення карантину. Ця категорія, за його словами, є в групі ризику, відтак їм краще менше перебувати в переповненому громадському транспорті.

Нагадаємо, що Постанова Кабміну, яка регулює карантинні правила в Україні, не передбачає суворих заборон на роботу місцевого громадського транспорту у тих містах, які опинилися в «червоній» зоні. Вимагати сертифікат про вакцинацію при вході в метро, тролейбус, трамвай або автобус не будуть.

Втім, пасажири громадського транспорту будуть зобов’язані дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, не залежно від того, в якій зоні виявилася їхня область.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі