На Черкащині мама учениці зламала хребет під час шкільних “відпрацювань”

21 червня 2021
Share Button
Постраждала жінка з сім'єю
У м. Сміла Черкаської області під час ремонту в навчальному закладі серйозно постраждала мама однієї зі школярок. Молода жінка в результаті падіння з драбини зламала хребет. Попереду дорогі операції та лікування.

Про НП у школі №1 Сміли написала в групі “Батьки SOS” Ліна Зигура.

“У нашому місті сьогодні почали збирання коштів для мами дівчинки, яка під час виконання ремонтних робіт у школі впала з драбини і зламала хребет у двох місцях. Вартість операції приблизно 70 тисяч гривень, що буде далі – невідомо. За словами чоловіка постраждалої жінки, директорка школи переказала їм допомогу аж 500 гривень”, – описала ситуацію Ліна Зигура.

Вона попросила підтримки, “щоб винні були притягнуті до відповідальності і відшкодували хоча б частину витрат”.

Про збирання коштів оголосили навіть на сторінці Смілянської школи №1 у Facebook, яка називається “Наша перша” (правда, повідомлення потім зникло).

Батьки, з якими поспілкувалися наші журналісти, дуже співчували постраждалій жінці, але водночас були обурені.

“Розумієте, ми, батьки школярів, змушені здавати гроші на численні потреби школи. Але ще й робити ремонти своїми силами. Після того, що сталося з Тетяною Луновською, у якої зламаний хребет, всі, звичайно, шоковані. Так, це нещасний випадок, але все ж ремонтом, як і іншими роботами в школі, повинні займатися фахівці”, – розповіла мама учня цієї школи.

Директорка Смілянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Інна Гайдай у коментарі журналістам Обозреватель  заявила, що батьківський комітет сам вирішив допомогти школі.

“Батьківський колектив одного з класів вирішив зробити косметичний ремонт, побілити, а також пофарбувати підлогу. Робочих вони не наймали, вирішили самостійно робити. Прийшли і зробили”, – повідомила Гайдай.

За словами директорки школи, жінка, яка травмувалася, є головою батьківського комітету. “Вона сама проявила ініціативу і прийшла на ремонт – на пів години побілити, потім впала з драбини. Їй відразу надали першу допомогу, викликали швидку. Жінка була при тямі, її відвезли в нашу лікарню, наступного дня вже в обласну”, – розповіла директорка.

Несподіванкою для багатьох батьків став пост постраждалої жінки, який вона розмістила на сторінці смілянської школи у Facebook. Тетяна Луновська заявила, що не має претензій ні до школи, ні до класного керівника, ні до директорки, а на ремонт прийшла з власної ініціативи.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі