На Дніпропетровщині ґвалтівник уник ув’язнення, бо його жертва відмовилась від звинувачень

30 грудня 2021, 04:38 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Водночас обвинувачений під час проведення підготовчого судового засідання підтвердив викладені в обвинувальному акті обставини кримінального правопорушення, що інкримінується.

Дорожнього робітника, який вночі 21 червня зґвалтував незнайому жінку на вулиці Комарова, звільнили від кримінальної відповідальності. Жодних претензій постраждала до нього не має. Про це повідомляється в матеріалах Павлоградського суду, внесених до ЄРДР, пише beg.dp.ua.

Вночі 21 червня підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, біля кафе “Каспій”, на вулиці Комарова у Павлограді, познайомився з потерпілою. Під час спілкування він запропонував їй зайнятися сексом, на що жінка відповіла відмовою. Проте за три години він, перебуваючи між будинками на вулиці Комарова, почав погрожувати їй фізичним насильством, а потім повалив на спину і вступив з нею у статевий зв’язок.

Гвалтівника затримали наступного дня. До рішення суду він перебував під нічним домашнім арештом. Водночас згодом сама потерпіла звернулася до суду з клопотанням про закриття кримінального провадження, відмовившись від звинувачення, мотивуючи це небажанням притягувати обвинуваченого до кримінальної відповідальності. Вона підтвердила добровільність своєї позиції й те, що обвинувачений не є членом сім’ї.

Обвинувачений також запевнив суд, що не є родичем потерпілої, тобто кримінальне правопорушення не пов’язане із домашнім насильством.

Суд ухвалив кримінальне провадження за звинуваченням чоловіка у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 152 КК України, закрити на підставі п. 7 ч. 1 ст. 284 КПК України у зв’язку з відмовою потерпілої від звинувачення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі