На Донбасі окупанти агітують підлітків брати участь у виборах до Держдуми РФ – розвідка

15 червня 2021 Війна на Сході
Share Button
Фото ілюстративне
Підконтрольні Росії бойовики на Донбасі активізували агітацію серед населення з метою призову взяти участь в майбутніх виборах в Держдуму РФ, повідомляє українська розвідка.

У відомстві уточнили, що окупанти також під виглядом реклами продовжують нав’язувати мирному населенню антиукраїнські настрої.

Крім цього, окупанти продовжують вести пропаганду серед підлітків, які до осені 2021 року стануть повнолітніми.

Основна мета таких дій – оформлення документів для отримання підлітками російського громадянства і залучення їх до голосування на виборах до Держдуми РФ, заявила українська розвідка.

В кінці травня 2021 року ватажок угруповання «ДНР» Денис Пушилін Денис Володимирович заявив, що бойовики розглядають два варіанти реалізації голосування на виборах до Держдуми РФ: організований виїзд на територію Росії або електронне голосування.

Ростовська область може стати місцем, де жителі окупованих територій Донбасу зможуть брати участь у виборах в Державну Думу РФ.

Влітку 2020 року жителі ОРДЛО з російськими паспортами вже брали участь в голосуванні за поправки до Конституції Росії. Тоді були організовані автобусні рейси на спеціальні виборчі дільниці на території РФ. Возили людей саме в Ростовську область, пише НВ.

Згодом Росія видала додатково ще кілька сотень тисяч паспортів в ОРДЛО. При голосуванні онлайн буде легше забезпечити участь людей в ньому. До того ж важливий момент – економія на транспортних витратах, відзначається в публікаціях.

11 травня секретар генеральної ради партії Єдина Росія Андрій Турчак заявив про наміри співпрацювати на виборах в Держдуму восени 2021 року з «Союзом добровольців Донбасу», в який входять бойовики «Л/ДНР».

За даними українського омбудсмена Людмили Денисової, окупанти на Донбасі вже видали 583 тисячі російських паспортів жителям ОРДЛО. З них близько 67 тисяч – неповнолітнім.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі