На формі збірної України з’явиться ще один патріотичний елемент

11 червня 2021 Життя, Спорт
Share Button
Фото із Фейсбуку
Голова Української асоціації футболу Андрій Павелко розкрив деталі переговорів з УЄФА стосовно дизайну форми збірної України на Євро-2020.

Про це Андрій Павелко повідомив на Фейсбук-сторінці.

“Переговори з УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України завершилися. Вони були надскладними, кілька разів буквально заходили у глухий кут.

На мільйонних тиражах вже виготовленої форми національної збірної України зберігаються гасла: “Слава Україні” та “Героям Слава!”, зображення карти України з її неподільними кордонами – з Кримом, Донецьком, Луганськом і тисячами інших міст. Ніде у світі не буде заборони на вільний продаж футболок з офіційними футбольними символами нашої держави. В цьому була моя принципова позиція. І мільйони охочих матимуть змогу придбати екіпіровку національної збірної України у презентованому нами дизайні.

Ми довели, що “Слава Україні”, “Героям Слава!”, великий герб збірної на карті України – офіційні футбольні символи нашої країни. В УЄФА погодилися взяти до відома сьогоднішнє рішення Виконкому УАФ та попросили час на додаткове вивчення цього питання після закінчення Євро-2020.

На період проведення матчів турніру до раніше затвердженого дизайну форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці Виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ще одним написом “Слава Україні”.

Гасло “Героям Слава!” буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців. Такий унікальний дизайн форми матимуть виключно наші гравці на Євро-2020. Сподіваюся, що цей емоційно заряджений національним духом талісман стане для “синьо-жовтих” запорукою відважної боротьби на полі”, – зазначив Павелко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі