На Харківщині медики перекрили міжнародну трасу через зарплатні борги

Share Button
Фото: Суспільне
На Харківщині медпрацівники Валківської центральної районної лікарні у суботу перекривали трасу "Київ-Харків-Довжанський" (М-03) через борги із заробітної плати.

За словами речниці поліції Харківщини Олени Соболевської, в акції протесту взяли участь 100-150 людей.

“Рух транспорту був заблокований на одну годину”, — повідомила Соболевська.

Як повідомляє Суспільне, протестувальники зійшли з дороги о 15:00.

Люди принесли плакати “Врятуємо Валківську лікарню”, “Знищенню лікарні — “ні!”, “Скороченню медиків — “ні!”, “Зарплата — без затримки”, “Гідну зарплату медикам”.

 

“Незабаром буде три місяці, як ми не отримуємо зарплату, “ковідні” за квітень ми так і не одержали”, — сказала молодша медсестра одного з відділень лікарні Валентина Шигапова.

Директор лікарні Богдан Носатов запевнив, що гроші медикам виплатять наступного тижня. За його даними, мають погасити борг за половину травня і червень. Інформацію про закриття лікарні він спростовує, але допускає скорочення персоналу на 40-50%.

Перший заступник голови Богодухівської РДА Юрій Кузуб заявив, що протягом наступного тижня будуть виплачені пакети включно з липнем, які прийдуть на рахунки лікарні і будуть виплачені на заробітну плату. “Травень, червень, липень. За “ковідні” у квітні, одразу кажу, не обіцяю, але ці, що я кажу, прийдуть на лікарню. Протягом п’яти днів”, — сказав Кузуб.

За його даними, загальний борг у лікарні сягає 5,8 млн грн.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі