На Херсонщині окупанти катують у підвалах майже 500 людей

06 травня 2022, 21:28
Share Button
Фото: умовне
Також українців силою переміщують з материкової частини України, зокрема з Маріуполя та окупованих територій Херсонської області до Криму.

У підвалах на окупованих територіях Херсонської області росіяни утримують та катують у підвалах приблизно 500 людей. Про це повідомила постійна представниця президента в Криму Таміла Ташева.

За її інформацією, це відбувається в Херсоні, Новоолексіївці, Геніческу. Окупаційна влада має списки активістів, тих, хто брав участь у громадянській блокаді Криму 2015 року, а також бійців АТО. До них приходять додому і викрадають.

«Це абсолютно такі самі сценарії, які ми бачили у Криму у 2014 році. Що вони робили? Спочатку заходили військові, потім зачищалося інформаційне поле, поле активістів, журналістів і так далі. Потім проводився так званий “референдум”», — розповіла Таміла Ташева.

Також постпред повідомила, що українських громадян силою переміщують з материкової частини України, зокрема з Маріуполя та окупованих територій Херсонської області до Криму. На окупованому півострові, ближче до Херсонської області, діють так звані фільтраційні табори, де у депортованих відбирають паспорти та змушують проходити перевірки.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі