На Херсонщині окупанти викрадають жінок та катують місцевих жителів

26 березня 2022, 20:03
Share Button
Фото: умовне
Окупанти тероризують місцеве населення у населених пунктах Херсонської області: обшукують будинки, щоб знайти учасників АТО/ООС, військових, волонтерів та членів їхніх сімей. Окрім того, є численні факти викрадення жінок та катування місцевих жителів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

За даними штабу, в окремих населених пунктах Чернігівської області окупанти примусово розповсюджують так звану «гуманітарну допомогу» серед місцевого населення для створення пропагандистських репортажів російськими ЗМІ.

На тимчасово зайнятих територіях російські війська продовжують нарощувати систему блокпостів для перешкоджання переміщення місцевого населення.

Диверсійно-розвідувальні групи рф, які перебувають на території Київської області, не полишають спроб проникнути до столиці. Диверсанти переодягаються у цивільний одяг та використовують викрадені у цивільного населення автомобілі.

За даними Генштабу ЗСУ, військове керівництво окупаційних військ намагається переконати власне населення у плановому досягненні всіх цілей, приховуючи реальні втрати особового складу та техніки.

Через необхідність поповнити втрати окупанти проводять приховану мобілізацію та знімають техніку з довготривалого зберігання. Наприклад, для доукомплектування окремих підрозділів 4-ї танкової дивізії зі складу 1-ї танкової армії, з тривалого зберігання було знято танки Т-72. За інформацією Генштабу, техніка у вкрай незадовільному технічному стані та розукомплектована.

Окрім того, російські окупанти продовжують активне використання транспортної мережі Білорусі. Зокрема, зросла кількість повітряних перевезень військових вантажів з території рф. Здебільшого, для перекидання ракет різних типів та боєприпасів використовують транспортні літаки Ан-124.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі