На Керченському півострові відновили богослужіння в парафії ПЦУ. Відео

22 січня 2021 Відео, Життя, Культура
Share Button
Храм ПЦУ в селі Осовіни. Фото надано Кримською Єпархією
В селі Осовини (АР Крим) 18 січня 2021 року відбулося перше святкове Богослужіння, відновлене після тривалої перерви – ще з 2014 року.

Про це повідомила інформаційна агенція “Голос Криму”.

Парафія Святого Архистратига Божого Михаїла Кримської Єпархії УПЦ КП (нині Православна Церква України) була зареєстрована 25 жовтня 2002 року.

Першим її настоятелем був митрофорний протоієрей Михаїл Хазов.

Парафія діяла до літа 2014 року, але через переслідування та погрози отець Михаїл разом з дружиною і дітьми мусив покинути Крим і виїхати на материкову Україну.

Сім років церква була закрита, віруючі села Осовіни старанно зберігали святиню і зверталися до Управління Кримської Єпархії відновити Богослужіння, але через відсутність духовенства це було вкрай тяжко зробити.

“Напередодні свята Богоявлення Господнього з Милості Божої, стараннями протоієрея Івана Олещука було відроджено життєдіяльність парафії. Перше Богослужіння відбулося в свято Хрещення Господнього з Великого освячення води.  У свою чергу хочу подякувати всім причетним до створення і відновлення цієї парафії. В ці складні часи, коли хвороби, смерть, засуха в Криму підступили до наших осель, будимо просити Господа, щоб Він не залишав нас Своєї Благодаті”, – прокоментував відновлення богослужінь у храмі митрополит Сімферопольський і Кримський Православної Церкви України Климент.

Відео святкового вечірнього Богослужіння:

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі