На Київщині ліквідували плантацію конопель на 20 мільйонів гривень

22 вересня 2021 Кримінал
Share Button
Фото поліції
Нарковмісні рослини проростали на полі в Бориспільському районі. Загальна площа посіву становить понад 3 гектари. Із цієї ділянки вилучили майже 100 000 рослин.

Як повідомили у Нацполіції, вартість виявленої наркосировини за цінами «чорного» ринку перевищує 20 мільйонів гривень.

У межах проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “МАК” оперативники управління боротьби з наркозлочинністю в Київській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України отримали інформацію про те, що на території одного з полів у Бориспільському районі знаходиться плантація рослин конопель.

Під час обстеження вказаного району оперативники спільно з працівниками Бориспільського районного управління поліції виявили вказаний посів неподалік села Вовчків. Загальна площа, на якій росли рослини сягала, близько 3,5 гектара. Загалом поліцейські нарахували майже 100 000 рослин коноплі.

Відібрані зразки вилучені та були направлені до Київського НДЕКЦ МВС України для проведення відповідних експертних досліджень. Решту рослин знищено.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. На даний час тривають оперативно-розшукові заходи спрямовані на виявлення осіб, причетних до незаконного посіву нарковмісних рослин.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі