На Київщині виготовлятимуть ікру з равликів

31 липня 2021 Світ тварин
Share Button
Фото: kyivregion.info
Равликів з Наливайківки, що на Київщині, купують як в Україні, так і закордоном.

На території колишнього колгоспу розпочалося спорудження всього необхідного для вирощування равликів. За перший рік продуктивність фабрики становила 70 тонн равликів. Про це повідомляє kyivregion.info.

Через карантин цьогоріч вирішили зменшити продуктивність та зосередитися на розбудові інфраструктури підприємства. Сьогодні у власника Наливайківської фабрики Івана Осюка плани по створенню закритого циклу вирощення равликів – від ікри до готових продуктів з м’яса равликів.

Вирощують в Наливайківці Helix aspersa Мюллер, а не звичайних польових, на спеціальних полях-квадратах. Там знаходиться равликова ікра. Одне таке поле має площу 1 га. Зверху розміщенні дерев’яні щити, які з певною частотою поливаються водою. Якщо погода похмура, вони перебувають зверху на щитах, якщо на вулиці спекотно, то равлики ховаються під щити.

Перетворення з ікри в повноцінного равлика триває 4 місяці. Потім їх збирають і переносять в спеціальне приміщення, де равликів миють і три дні вони голодують, а потім на них чекає холодильна камера, де, за допомогою поступового зниження температури, вони засинають. Лише після цього можна відділяти мушлю.

На сьогодні у підприємстві працюють 20 працівників. Крім того, на сезонні роботи наймають ще людей. Переважно це мешканці Наливайківки та Ніжилович.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі