На Київщині викрили незаконну вирубку лісу

29 листопада 2020 Кримінал
Share Button
Фото з відкритих джерел
Київська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження відносно службових осіб Державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс».

Та 10 лісогосподарських підприємств, що входять до його складу, за фактом незаконних порубок, що спричинили тяжкі наслідки в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Встановлено, що з посадовцями вказаного держпідприємства систематично здійснювались незаконні вирубки під виглядом формування і оздоровлення лісів. Внаслідок цих дій в агролісництвах зазначеного держпідприємства незаконно заготовили та реалізували суб’єктам господарювання майже 175 тисяч куб. м деревини на загальну суму понад 87 млн гривень.

При цьому суцільні санітарні рубки проводились без висновків із оцінки впливу на довкілля, що спричинило тяжкі наслідки для екологічного стану держави.

У ході обшуків за місцями роботи та мешкання вказаних осіб, правоохоронцями виявлено та вилучено електронні носії, мобільні телефони, фінансово-господарські документи, чернетки з інформацією, що підтверджує злочинну діяльність фігурантів провадження.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі