На Львівщині через паводок підтопило житлові будинки

02 березня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото: Суспільне
У селищі міського типу Красне, що на Львівщині, через несправну каналізацію підтопило чотири двори. Вода піднялася внаслідок танення снігів.

У Красному від ранку працювали рятувальники, вони відкачували воду за допомогою мотопомп. Розпочали роботу вранці і кажуть, за кілька годин рівень води зменшився на 10 см. Аби відкачати усю воду, їм потрібно 20 годин.

Про це повідомили у Суспільному.

У мешканки селища Валентини Турек через підйом води підтопило двір. Жінка каже, це вперше.

“В мене, все подвір’я було затоплене, але вода вже зійшла. Вчора було води, я боялася, що то піде мені в будинок. Вода дуже швидко поступала. Я навіть вночі вставала, вичерпувала, щоб в будинок не зайшла вода”, — розповідає Валентина Турек.

А от двір Любові Цупрун підтоплює майже завжди. За словами жінки, якщо сильніша злива, то в неї заливає водою все подвір’я.

“Будинок, город, в підвалі вода, літня кухня в воді. Шо зараз буду робити? Треба виселятися звідти. Тут неможливо жити”, — каже жінка.

Селищний голова Красного Роман Фурда каже, що про проблему знають і найближчим часом її спробують вирішити.

“Проблема в тому, що канал для відводу води, є підозра, що він просто забитий сміттям, яке накопичувалось. На сьогодні ми не маємо можливості його прочистити, оскільки труба під водою”, — каже голова Красного Роман Фурда.

За його словами, канал зможуть очистити після того, як спаде вода.

Фото: Суспільне

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі