На Львівщині до кінця року запрацює е-квиток

03 лютого 2022, 15:39 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Львівщина є першою в Україні, хто впроваджує електронний квиток на обласному рівні. До 4 березня потенційних інвесторів запрошують до участі в конкурсі, який відбудеться 10 березня. Користуватись електронним квитком в приміському та міжміському громадському транспорті мешканці зможуть до кінця цього року.

Про це повідомляє заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко у Фейсбуку.

“Чому важливим є впровадження е-квитка? По- перше, це дозволить відстежувати пасажиропотоки на автобусних маршрутах для подальшої збільшення чи зменшення автобусів на конкретних маршрутах. По – друге, це врегулює конфлікти між пільговими категоріями та водіями, які часто трапляються у транспорті. Мешканці зможуть швидко та зручно оплатити проїзд. По – третє, для перевізників – це можливість отримання від ОТГ належної суми компенсації від втрат за перевезенням пільговиків. По – четверте, це надходження додаткових коштів до бюджетів усіх рівнів за рахунок детінізації транспортної галузі”, – пише він.

На сьогодні право на пільговий проїзд в області мають близько 250 тис людей.
Запровадження Електронного квитка здійснюватиметься паралельно з виготовленням департаментом соціального захисту населення соціальних карток «Мешканця Львівщини», які в подальшому надаватимуть право пільгового проїзду на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах.
”Впровадження е-квитка дозволить вести чіткий облік пасажирів, які користуються транспортом. Це допоможе відстежувати пасажиропотоки на автобусних маршрутах для подальшої корекції збільшення чи зменшення автобусів на конкретних маршрутах. Цим же ж вдасться краще забезпечити мешканців Львівщини більш якісними та регулярнішими пасажирськими перевезеннями на маршрутах, де є така потреба”, – сказав Юрій Бучко.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі