На Львівщині до сільських осель прибився голодний дикий кіт лісовий. Відео

09 лютого 2022, 17:18 Відео, Життя, Світ тварин
Share Button
Скріншот з відео
Лісовий кіт завітав до сільських помешкань в пошуках їжі.

Про це повідомляє Національний природний парк “Бойківщина”.

“На обійстя мешканця с. Либохора завітав непроханих гість — кіт лісовий, якого сніжна зима загнала ближче до людських осель. Небайдужі мешканці села долучилися до рятувальної операції щоб повернути лісового мешканця у дику природу”, – йдеться в повідомленні. 

Лісовий кіт — це дрібний хижак занесений до Червоної книги України, що нагадує всім знайому домашню кішку. Але досвідчений біолог і мисливець побачить малопомітні риси, що відрізняють пухнатого домочадця від здичавілого родича. В Україні цього виду налічується 300–400 особин.

Лісові коти переважно ведуть нічний спосіб життя. В основу раціону хижака входять дрібні гризуни, птахи, комахи, змії, а в прибережних мешканців ще й риба.

Свої житла облаштовують у чагарниках, кореневищах дерев, старих норах інших тварин. З людьми намагаються не контактувати, тому дикого кота нелегко зустріти в лісі. Однак, у холодні часи можуть поселитися ближче до людини — біля сіл. Лісовий кіт у найкращому випадку може ловити гризунів, а може і полювати на домашню птицю.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі