На Львівщині дві бабусі стали заручницями власних квартир

11 червня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото: ДСНС
Рятувальники двічі за добу надали доступ до квартири.
10 червня о 11:03 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Бориславі на вул. В. Великого, 171 Дрогобицького району на восьмому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку не може самостійно відчинити двері квартири власниця 1949 року народження.
До місця події було направлено рятувальників 6-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Борислав.
Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою бензоріза та лому-хулігана надано доступ працівникам поліції для потрапляння в квартиру, де знаходилась власниця, яка потребувала медичної допомоги, яку після огляду медичними працівниками було транспортовано до карети швидкої допомоги.
До місця виклику було залучено 7 чоловік особового складу та 1 одиницю техніки.
Також, 10 червня о 21:56 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Трускавець на вул. Стуса, 1 Дрогобицького району на четвертому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку зачинилась та не може самостійно відчинити двері квартири власниця 1941 року народження.
До місця події було направлено рятувальників 7-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Трускавець.
Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою автодрабини надано доступ працівникам поліції для потрапляння в квартиру через балкон, в квартиру де знаходилась власниця, яка потребувала медичної допомоги та була госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство Трускавецьку міську лікарню.
До місця виклику було залучено 4 чоловіки особового складу та 1 одиницю техніки.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі