На Львівщині карантин продовжили до 29 травня

22 травня 2020 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Динаміка захворюваності на Covid-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів в регіоні. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, відмічається ріст на 90 пацієнтів що потребують стаціонарного лікування за останні 7 днів.

«Стан пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою важчий, в порівнянні з минулим тижнем. Якщо аналізувати показники, то ми входимо в ту межу, яка дозволяє послаблення карантину, однак кількість хворих вказує на інше. В реанімації 30 людей, тоді як минулого тижня було 12», – наголосив Орест Чемерис.

Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я для Сovid – 14% Середня кількість тестувань протягом останніх 7 днів – 85 на 100 тис. населення. На погіршені динаміки наголошує також керівник Лабораторного центру Роман Павлів.

«Динаміка погіршується, по Львову динаміка вкрай негативна. Карантин треба посилювати. Все більше людей, потрапляють до медзакладів із важкими формами. У Львові захворюваність надзвичайно висока», – акцентував Роман Павлів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі