На Львівщині люди перекривали дорогу, та оголосили голодування

14 липня 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
На Львівщині другий день поспіль триває акція протесту за ремонт місцевої дороги Мшанець – Стрілки. Мешканці сіл, через які пролягає дорога, перекривають трасу міжнародного значення Львів – Ужгород.

Про це пише Твоє місто.

Селяни просять відремонтувати 17 км траси, що сполучає половину ОТГ з опорною лікарнею. Наразі проклали лише 700 м, тож мешканці 11 сіл, які три тижні тому вже перекривали дорогу майже шість днів підряд, просять відремонтувати ще 4,25 км та виділити кошти на решту 13 км.

Троє жінок та священник Роман Гром оголосили голодування.

Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, позаторік у мережі опублікували кавер-відео на популярну пісню гурту Kazka, аби привернути увагу до аварійної дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки на Львівщині. Роботи мали почали у травні-червні, однак відклали через відсутність коштів. А 5 серпня отець Роман Гром опублікував на своїй сторінці у Фейсбук ще одне відео.

Шок! Сенсація! Дотепер це не вдавалося нікому! Діти із Старосамбірщини дізналися те, про що вже 30 років не може здогадатися місцевий автодор: вони взнали, з чого починається дорога…Насправді робота автодору на жахливому відтинку «дороги» Лопушанка Хомина – Мшанець протягом усього часу незалежності України – це просто знущання над людьми. У попередніх відео ви бачили, якою глиною з місцевої річки зрідка вони латають ями. А весь інший поточний ремонт – це проїзд грейдера по «дорозі», внаслідок якого вздовж узбіччя робляться горби. Після дощу ще довгий час дорога поповнює перелік річок – через ці горби вода не має можливості стекти у зарослий вербою кювет. Так-сяк розрівняна грейдером, через тиждень вона розмокає, перетворюючись у стабільно жахливий напрямок. Закономірність дуже проста: місцевий автодор відмиває гроші, а дощ змиває дорогу до 11 сіл. Markiyan MalskyyАндрій ЛопушанськийВолодимир ЗеленськийСлавомир НовакСтаросамбірська районна державна адміністраціяСтаросамбірська районна радаУкравтодорДорога Мшанець-СтрілкиВідео на ютубі: https://youtu.be/ysfp70VMztU

Gepostet von Roman Hrom am Montag, 5. August 2019

На початку червня цього року місцеві мешканці уже перекривали дорогу у знак протесту. 10 липня на одній з ділянок цієї дороги розпочали ремонт.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі