На Львівщині облаштують блокпости і вимірюватимуть всім температуру

07 квітня 2020 Життя, Львів
Share Button
Сьогодні, 7 квітня, стало відомо, що в ніч з середи на четвер на усіх в’їздах-виїздах з Львівщини облаштують пости, які контролюватимуть міграцію населення між областями.

На межі Львівської області буде 14 стаціонарних постів, а також мобільні. Таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ та НС, повідомляє ЛОДА.

«Буде організовано 14 стаціонарних постів на межах в’їзду/виїзду у 5 областей. На них буде моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури», — повідомляє ЛОДА.

Блокпости стоятимуть на виїзді з Львівської області до Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Як повідомив на брифінгу 7 квітня заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, таких пунктів на Львівщині буде 14-20. З них 14 — стаціонарні на межі з суміжними областями. Також будуть мобільні пункти.

На блокпостах чергуватимуть представники поліції, Нагвардії, ДСНС, медики і, можливо, представники місцевого самоврядування.

Як повідомили ІП «Діло» у пресслужбі патрульної поліції Львівщини, попередньо, патрульні поліцейські чергуватимуть на трьох напрямках: на межі Закарпатської області, перед Рівненською областю і на Краківці, а на інших блокпостах будуть працівники ГУНП.

Начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко також сказав ІП «Діло», що незабаром у соцмережах поліції з’явиться вся уточнена інформація про те, для чого створені ці блокпости, яку функцію будуть виконувати поліцейські та медики, як виглядатиме процедура перевірки і які документи мають мати про собі автомобілісти. Також Пилипенко уточнив, що немає якихось обмежень щодо перевезення кількості пасажирів. «Дозволена та кількість пасажирів, яка передбачена характеристиками та реєстраційними документами на транспортний засіб», – сказав Пилипенко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на час карантину доручив облдержадміністраціям на межі кожної з областей облаштувати контрольно-пропускні пункти для моніторингу здоров’я пасажирів і водіїв. До слова, раніше Закарпаття закрило дві траси на межі з Львівщиною та Івано-Франківщиною.

Станом на ранок 7 квітня на території Львівської області зафіксовано 29 випадків зараження Covid-19. Одна людина померла.

Нагадаємо, в Україні – 1462 випадки коронавірусу, 45 летальних.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі