На Львівщині одружився військовий, який втратив руки в бою за Маріуполь

24 травня 2022, 12:45
Share Button
Фото: "Джерела Трускавця"
Боєць Збройних сил України Олександр Пікуль та його наречена Таня побралися в трускавецькому госпіталі. Чоловік боронить Україну з 2015 року.

До Трускавця, що на Львівщині, військового доправили з фронту на лікування. Олександр отримав поранення у Маріуполі наприкінці березня: разом з хлопцями потрапив у ворожу засідку – осколком відсікло обидві руки. Про це пишуть “Джерела Трускавця”.

Першу медичну допомогу надали в бункері у Маріуполі, там лікарі працювали цілодобово. Воїн пригадує, як прийшовши до тями, запитав у медсестри, чи є руки. Жінка промовчала – не наважувалася сказати правду. 

Через тиждень бійців евакуювали з “Азовсталі” вертольотами в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова. Через місяць Олександра й частину хлопців відправили до львівського госпіталю, однак там не було місця, аби забрати рідних, а в Трускавці знайшлося. 

Вони з Танею – з Миколаївської області, зустрічаються вже два роки, але до війни часу справити весілля не знайшли. Хлопець освідчився нареченій у Дніпрі, а у Трускавці вирішили піти до РАЦСу й узаконити свої стосунки. Святкування не планували.

Однак місцеві волонтери, які опікуються військовими в госпіталі, підготували для молодят свято – накрили фуршетний стіл, прикрасили приміщення, привітали. Таня одягла на шию чоловіку ланцюжок з обручкою, а він – губами каблучку на її безіменний палець.

Захисник України зараз проходить інтенсивне лікування. Коли рани добре загояться, думатиме про протезування.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі