На Львівщині оштрафували багатодітну матір за прогули уроків дітей

19 березня 2021 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Червоноградський районний суд оштрафував 33-річну мешканку за те, що її діти не ходили на уроки до школи. Світлані О. доведеться сплатити 1700 грн, і це вже не перший раз, коли її притягають до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Про це пише Zaxid.net

У постанові Червоноградського суду за 16 березня вказано, що троє неповнолітніх дітей Світлани О. навчаються у загальноосвітній школі №9 у Червонограді. Донька Світлани О. протягом лютого 2021 року пропустила 121 урок, її син не був присутнім на 126 уроках, а наймолодша донька не прийшла в школу на 73 уроки. При цьому у трьох школярів не було поважних причин для пропуску уроків.

Директор червоноградської школи №9 подав звернення до поліції у зв’язку із прогулами уроків школярами.

Під час судового засідання Світлана О. повністю визнала свою провину у неналежному виконанні батьківських обов’язків.

У червні 2020 року Червоноградський суд уже притягав Світлану О. до відповідальності через те, що її донька курила на території училища. Тоді жінці оголосили попередження.

Зараз суддя Юлія Дем’яновська вирішила не обмежуватись попередженням, а прийняла рішення оштрафувати Світлану О. на 1700 грн за неналежне виконання батьківських обов’язків. Протягом 10 днів Світлана О. може оскаржити цю постанову суду в апеляції.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі