На Львівщині піддали критиці радянську традицію танцювати чи співати при відкритті новозбудованих об’єктів

30 грудня 2021, 14:43 Львів
Share Button
Фото ЛОДА
У Запитові, що на Львівщині, днями відкрили амбулаторію, яку мешканці чекали довгих 6 років.

Про відкриття повідомили у ЛОДА.

Як повідомляється, оглянути амбулаторію приїхала ціла делегація. А зустрічали їх танцями на морозі.

І хоч подія трапилась 26 грудня, у соціальних мережах досі активно її обговорюють. Річ у тім, що на вулиці був сильний мороз, але це не зупинило організаторів “свято”: юні дівчата на морозі у тонких колготках виступили перед делегацією.

“Передайте хтось очільникам ОДА, що ці танці на морозі є ознакою того, що вони збоченці-садисти. Щоб відкрити амбулаторію в Запитові влаштували собі концерт. Танцівниці в легкому одязі, в тоненьких колготах (якшо то не голі ноги) на морозі -5 -7 танцюють для «барінів»… стид іспанський!”, – коментує львівська журналістка Вікторія Балицька.

На критику зреагував Юрій Холод, заступник голови облради, який теж був на відкриті. Він зазначив, що питання, у першу чергу, до самої громади:

” Теж так вважаю, в приватних розмовах теж кажу керівництву громад. Але сценарії пишу не я, і не в області, а на місцях, в клубах нічого такого в далеких селах не відбувається, тому люди (в Запитові багато людей) їдуть/йдуть дивитися на ці виступи, знімають на камери і тішаться”, – відповів чиновник.

Нагадаємо, керівника Управління капітального будівництва ЛОДА, яке і опублікувало інформацію про відкриття амбулаторії, поліція затримувала у лютому цього року. Як тоді стало відомо “Ділу”, на хабарі затримали Т.в.о начальника Управління капітального будівництво ЛОДА Павла Тереха.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі