На Львівщині порушникам комендантської години вручають повістки

01 червня 2022, 10:20 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
В Україні продовжується боротьба проти російських окупантів. Відтак воєнний стан у всіх регіонах України передбачає комендантську годину. На Дрогобиччині, як і у Львівській області загалом, час комедантської години встановнений з 23:00 до 6:00.

У Дрогобицькому районі продовжують патрулювати регіон щодо дотримання правил воєнного стану, в тому числі дотримання мешканцями комендантської години.

Про це повідомили у Дрогобицькій РВА.

В результаті діяльності комендантського патруля за останні два тижні на Дрогобиччині перевірено 238 суб’єктів, серед яких виявлено 17 порушників комендантської години, в тому числі 12 внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, працівниками поліції було встановлено, що дехто з порушників перебував у стані алкогольного сп’яніння, а саме — 4 особи були затримані патрульною службою поліції, з них — 2 водії.

Відтак в результаті перевірки, у відділок поліції було доставлено 17 осіб, які не дотримувалися правил комендантської години у воєнний час та нехтували правилами безпеки. Дванадцятьом з них вручили повістки.  Також було затримало 13 неповнолітніх осіб.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі