На Львівщині проведуть військові навчання “Три мечі-2021”

06 липня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
На Яворівському полігоні на Львівщині з 17 по 30 липня Україна, США, Литва і Польща проведуть спільні військові маневри "Три мечі-2021".

Про це повідомив Генштаб Збройних сил України (ЗСУ).

Зокрема, до навчань будуть залучені понад 1200 військовослужбовців і 200 бойових машин. Навчання вперше проводять в Україні.

Від України у маневрах візьмуть участь підрозділ 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

“Три народи – єдина ціль. Три народи #ЛИТПОЛУКРБРИГ (Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького) поділяють спільні цінності і представляють єдність багатонаціонального підрозділу, що в свою чергу відображає стабільність, готовність і єдність зусиль в регіоні”, – зазначається у повідомленні Генштабу.

Маневри дозволять країнам-учасницям побудувати та підтримувати ефективні робочі відносини і поліпшать взаємодію між представниками ЗСУ та ЗС НАТО, при цьому​ “Три мечі 2021” матимуть виключно оборонний характер, наголошено в заяві.

Навчання Три мечі 2021 – це багатонаціональні навчання які будуть проведені в якості командно-штабного навчання та навчання із залученням військ для здійснення маневрів у польових умовах.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі