На Львівщині розікрали чверть мільйона гривень на будівництві спортмайданчика

01 липня 2021, 10:00
Share Button
Фото ілюстративне
Повідомлено про підозру 40-річному директору одного із підприємств Львівщини за фактом заволодіння бюджетних коштів у великих розмірах та службового підроблення

Про це повідомляє прокуратура Львівської області.

Встановлено, що у липні 2017 року між директором товариства-підрядника та Спортивно-туристичним оздоровчим комплексом (замовником) укладено договір на виконання робіт з реконструкції спортивного майданчика на території одного із сіл Самбірського району. З метою заволодіння бюджетними коштами, директор суб’єкта господарювання склав та підписав акти,  до яких вніс неправдиві відомості щодо повного виконання обсягів роботи по об’єкту. Зокрема, мова йде про наявність спортивного устаткування, яке фактично на об’єкті не було, об’єми виконаних робіт та використаних матеріалів, які реально на об’єктів не виконувались та не використовувались.

У той же час, проведеною судовою будівельно-технічною експертизою встановлено відсутність виконання вище перелічених робіт та устаткування.

Таким чином службовець заволодів бюджетними коштами на загальну суму понад 260 тис грн.

Наразі тривають слідчі дії, вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та встановлюється причетність інших осіб до вчинення даного кримінального правопорушення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі