На Львівщині розпочалась весняна призовна кампанія

01 квітня 2021 Львів
Share Button
Фото із відкритих джерел
На Львівщині сьогодні розпочалась весняна призовна кампанія на військову строкову службу.

Під час весняного призову до війська заплановано призвати 655 юнаків : 286 осіб – Збройні Сили України, 224 – Національна гвардія України, Державна служба спеціального транспорту – 25 та Державна прикордонна служба України – 120 осіб.

До війська призиватимуть юнаків від 18 до 27 років, які придатні до проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – рік, без вищої освіти – півтора року.

Усіх призовників будуть тестувати методом ІФА на наявність антитіл до Covid19.

Після тестування їх будуть відправляти до обласного збірного пункту. Обласний збірний пункт забезпечено засобами для дезінфекції, члени медичних комісій та призовники забезпечені засобами індивідуального захисту. Разом з ДСНС передбачено проведення щоденних заходів щодо дезінфекції приміщень.

По прибуттю призовників в навчальні центри або у військові частини для них передбачено двотижневу обсервацію. Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки нагадує: згідно з Законом України про «Військову службу та військову службу» повістка не є обов’язковою.

Призовник у десятиденний строк після оприлюднення Указу Президента про проведення призовної кампанії має явитись на призовну дільницю. Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються.

Військова строкова служба – це обов’язок кожного громадянина чоловічої статі віком від 18 до 27 років.

З дня оголошення початку призовної кампанії призовник зобов’язаний сам з’явитись у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Як писало Діло, українські призовники проходитимуть двотижневий карантин перед службою.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі