На Львівщині в одному з магазинів виявили продаж немаркованого алкоголю

22 лютого 2021 Львів
Share Button
Фото із відкритих джерел
Працівниками управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Львівській області у с. Солонка на вул. Центральній зафіксовано продаж підприємцем немаркованих алкогольних напоїв та відсутність відповідної ліцензії

Про це повідомили у ДПС у Львівської області.

“Така «діяльність» підприємця ще буде проаналізована контролюючим органом, але вже сьогодні зрозуміло, що значні суми ним в бюджет не сплачувалися, а алкогольні напої без акцизної марки мають сумнівне походження. Загальна сума штрафних санкцій за актом перевірки сягає 170 тис. грн.”, – зазначено у повідомленні.

Крім того, органами податкової служби зазначається, що кожен громадянин може стати своєрідним контролером – він повинен вимагати у продавця чек. Це гарантія поступлення податків в бюджет, а отже повернення їх Вам у вигляді соціальних гарантій. Це запорука захисту ваших прав як споживача у разі придбання недоброякісної продукції.

“Так, значна частина виявленого немаркованого алкоголю – це вишукані і дорогі напої, і їх споживачі не могли не бачити відсутність акцизної марки, а отже свідомо чи ні, та допомагали підприємцю вчиняти правопорушення”, – зазначили у ДПС.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі