На Львівщині вчергове “знімають” Козицького з губернатора

09 вересня 2021 Львів, Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Його планують призначити на місце віцепрем’єр-міністра стратегічної промисловості Олега Уруського.

Про це повідомляється у Телеграм-каналі “Таємниці ратуші”, який таємниче підтримує Олександра Ганущина.

Зазначається, що у ЗЕ-команди зараз величезні проблеми з кадрами. Це призводить до того, що будь-яка заміна урядовця чи топ-чиновника завжди супроводжується болісними пошуками та узгодженням кандидатур.

“Саме такі “кола пекла” зараз переживають на Банковій, підшукуючи заміну щонайменше 3-м міністрам, яких найближчим часом відправляють у відставку. І Максим Козицький замінить одного з них, а саме віцепрем’єр-міністра стратегічної промисловості Олега Уруського.

Є лише одна проблема – сім‘я Козицьких не хоче втрачати контроль над Львівською областю, де у його сім’ї є бізнес та потенційні нові проекти. Тож умовою переїзду в Урядовий квартал стало те, що новим очільником області призначать Андрія Годика, одного з топ-менеджерів на підприємствах Козицьких, який зараз є першим заступником Максима”, – йдеться у повідомленні.

У Телеграм-каналі “політичний треш“, який таємниче не веде директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА Дмитро Посипанко, повідомили, що поки інформація не з’явилася на їхньому каналі, вірити нікому не потрібно.

У розмові з кореспондентом “Діла” Козицький заперечив інформацію про своє звільнення, заявивши, що не планує переїжджати зі Львова. «То не правда. Мені подобається Львівщина, в мене тут сім’я, діти, я себе тут добре почуваю. Немаю бажання покидати пост голови ЛОДА», – зазначив він.

Що ж відбувається?

Та ніхто не знає, що в голові Татарова, Єрмака, чи не приведи Боже Зеленського. Поки ми не знатимемо правду, хто і чому призначив родину Козицьких на Львівщину.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі