На Львівщині відбувся фестиваль “В гості до бойків та о. Зубрицького”. Фото

28 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото Василя Курія
На фестиваль «В гості до бойків та о.Михайла Зубрицького» з’їхалися тисячі людей не тільки з різних куточків України, а й бойки з-за кордону.

Про це повідомляє Василь Курій, співзасновник громадського руху “СтопЛісоцид”, передає ЛМН.

У неділю, 26 вересня, у селі Мшанець збиралися бойки. Клич дав місцевий священник Роман Гром. Це знакова подія і справжня культурна революція, яка здатна дати поштовх для розвитку Стрілківської громади і нашого прекрасного краю загалом.

На фестиваль «В гості до бойків та о.Михайла Зубрицького» з’їхалися тисячі людей не тільки з різних куточків України, а й бойки з-за кордону. Головний натхненник та організатор заходу – отець Роман Гром, головні помічники – жителі навколишніх сіл. Їх небагато: Мшанець – 173 жителі, Плоске – 73, Галівка – 28, тому задіяні були всі від великого до малого. Активно допомагали бойки з Головецького старостинського округу, та й загалом Стрілківської громади.

“Локація – неймовірно гарне місце та краєвиди. Організація на найвищому рівні – вода, викошені та прибрані гектари поля, освітлення, культурна програма, виставки, бойківська кухня, музичні виконавці, туалети, волонтери-консультанти.

У завершальній промові отець Роман зазначив, що фестиваль «В гості до бойків» стане щорічним і міжнародним. Це прекрасна новина для всіх. Тепер бойки мають два великі свята – фестини в Турці і фестиваль в Мшанці. Всім, хто долучився до свята, має бути від того щастя і добре на душі, бо до карми додалося”, – коментує Василь Курій.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі