На Львівщині відремонтують два мости за 22 млн грн

21 квітня 2021, 19:45 Львів
Share Button
Ілюстративне фото
Служба автомобільних доріг у Львівській області спрямує 22,5 млн грн на капітальні ремонти двох мостів через річку Бримівка на трасі Київ-Чоп. Відповідний договір підписали з ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Як пишуть Наші Гроші, йдеться про мости на річці Бримівка в селі Плав’є та в селі Тухолька, Сколівського району. Ці населені пункти розташовані на автомобільній дорозі державного значення Київ-Чоп. Згідно з технічним завданням, на мостах підсилять поточні опори, відремонтують самі мости, зроблять тротуари, водовідведення. Нанесуть антикорозійне покриття на тротуари, плити та опори, а також відремонтують під’їзди до мостів.

Як зазначив речник Служби автомобільних доріг у Львівській області Іван Бондар, потреба в ремонті виникла через закінчення міжремонтного терміну мостів. За його словами, останній раз їх оновили та здали в експлуатацію у 2005 році, а сам міжремонтний період закінчився 2017 року.

«На сьогодні проїзд по мостах ще допустимий, але вони вже потребують ремонту. Зважаючи, що це дорога міжнародного значення, вона має великий вантажний потік, тому ми не можемо допустити зупинки руху», − розповів Іван Бондар.

Мости відремонтують в межах реалізації проєкту «Мале Карпатське коло», який включений до національної програми «Велике будівництво». Він передбачає ремонт 75,5 км доріг державного значення Львівщини «з велодоріжками, сучасним освітленням, необхідною інфраструктурою та капітально відремонтованими мостами». Йдеться про ремонт 37 мостів, зокрема через річку Орявчик, Орява, Сможанка в Сколівському районі та у селі Славське. На реалізацію запланованих ремонтних робіт у 2021 році потрібно близько 2,5 млрд грн.

Основна мета проєкту «Мале Карпатське коло» − з’єднати найкоротшими шляхами найголовніші туристичні центри Карпат у Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській областях. Йдеться про такі населені пункти як Славське, Рожанка, Сколе та Плай на Львівщині, Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я на Закарпатті та Вигоду, Вишків і Буковель на Прикарпатті.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі