На Львівщині «відреставрували» пам’ятник Богдану Хмельницькому

01 липня 2021 Львів, Трафунки
Share Button
Фото з Фейсбуку
У селі Кунин Львівської області «відреставрували» радянський пам’ятник Богдану Хмельницькому.

Про це повідомляє Добросинсько-Магерівська громада.

“Пам’ятник Богданові Хмельницькому, що в Кунині, відреставрувала громадська організація “Твори добро+”. І це лише початок їхньої роботи в Добросинсько-Магерівській громаді”, – йдеться в повідомленні.

Як видно з фото, скульптуру розмалювали, а на побіленому п’єдесталі замість імені гетьмана з’явився великий логотип організації.

“Це жахливо! Такі речі я називаю “колгосп імені бароко“…Ще одну пам’ятку, а саме пам’ятник Богданові Хмельницькому, що в Кунині, “відреставрувала” громадська організація “Твори добро+”, – написав у Фейсбуці керівник Арт-Кластеру Острозької академії Микола Бендюк.

Дозволу на проведення робіт організація не брала, повідомив у коментарі “Ділу” в.о. старости Кунина Андрій Смалюх.

“Ніяких дозволів на роботи вони не брали. Комусь подобається результат, комусь ні. Вони навели порядок, чом би й ні. Будь-яка ініціатива має прихильників та противників. Це краще, ніж сидіти тільки у Фейсбуці писати. Я вважаю, що вони не зробили нічого поганого, хотіли якнайкраще. Можливо, було потрібне якесь погодження чи обговорення, але ця процедура зайняла б багото часу і невідомо чи взагалі би щось зробилось. Цей пам’ятник поставили колись, бо тут був колгосп ім. Богдана Хмельницького, він не має жодного статусу пам’ятки.

Ця громадська організація в іншому селі зараз робить фасад школи з допомогою місцевих підприємців. Вони роблять добру справу”, – каже в.о. старости Кунина Андрій Смалюх.

БУЛО

СТАЛО

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі