На Львівщині відзначили 130-ту річницю з дня народження Євгена Коновальця

14 червня 2021 Львів
Share Button
Фото: ЛМР
У селі Зашків біля меморіального музею та пам’ятника Євгена Коновальця відбулось урочисте відзначення 130-ї річниці з дня народження першого голови ОУН, командира Січових Стрільців, полковника Армії УНР, одного з ідеологів українського націоналізму.

“Спортсмен чи митець, коли встановлює певний рекорд, піднімає певну планку для інших. Говорячи про Євгена Коновальця, то він підняв таку планку патріотизму, відданості та вірності державі, що нам всім треба до неї тягнутися. Ця планка зараз є тим, на що рівняються сьогоднішні Герої. Наше минуле було складним, але героїчним, адже там був Євген Коновалець”, – прокоментували у ЛМР.

Під час урочистого заходу відбулося покладання квітів та лампадок до пам’ятника Євгену Коновальцю. Оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного виконав патріотичні мелодії та Гімн України. Також було проведено молитву.

Опісля урочистостей розпочався концерт ансамблю Народного дому с. Зашків «Дзвіночок» та хору ліцею ім. Є. Коновальця. Також гостям було запрезентовано оновлену експозицію меморіального музею Євгена Коновальця.

“Діло” також писало: У Львові хочуть встановити пам’ятник Євгену Коновальцю

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі