На Львівщині впіймали нелегалів з Індії та Туреччини, які хотіли потрапити до ЄС

14 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото: ДПС України
Іноземців, які намагалися незаконно дістатися країн ЄС, у двох випадках виявили прикордонники відділу «Рава – Руська» Карпатського загону.

Трьох мандрівників група реагування від відділу «Рава – Руська» зупинила за кількасот метрів від державного кордону за інформацією місцевого мешканця.

Як з’ясували прикордонники, затриманими є троє чоловіків віком 23-33 роки, громадяни Індії, які прибули в Україну встановленим порядком.

Друга невдала спроба була припинена за інформацією від дільничного інспектора та співробітника оперативного підрозділу. За результатами пошукових заходів прикордонним нарядом затримано трьох громадян Туреччини, віком 26-31 роки, з документами, що посвідчують особу.

Згодом чоловіки повідомили прикордонникам, що мали на меті дісталися ЄС поза пунктом пропуску, адже у них не було всіх потрібних документів для законного перетину державного кордону.

Відносно всіх затриманих правопорушників складено протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення прийматиме суд.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі