На Львівщині загинув рибалка, який провалився під лід

25 січня 2021
Share Button
Фото ДСНС
25 січня у місті Рудки Самбірського району 57-річний рибалка провалився під кригу. Рятувальники витягли чоловіка з води. Однак він помер у лікарні.

Близько 15:00 до служби порятунку подзвонив очевидець і повідомив про те, що на озері під лід провалився чоловік. Про це повідомиляє Головне управління ДСНС України у Львівській області на своїй сторінці у Facebook.

Рибалка перебував на відстані 30 метрів від берега і тримався за уламок криги, щоб не потонути. Глибина озера в цьому місці була 2 – 2,5 м. Туди виїхали рятувальники з Рудок і Самбора.

«За допомогою ручної пожежної драбини, мотузки, рятувального круга добралися до потерпілого та витягнули чоловіка на берег. Його передали працівникам екстреної медичної допомоги», — повідомили у Самбірському РВ ДСНС Львівщини.

Попри успішну операцію порятунку, 57-річний чоловік помер у приймальному відділенні Самбірської швидкої медичної допомоги. Скільки часу у воді пробув чоловік, рятувальники не знають.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує: виходити на тонку кригу – небезпечно! Особливо це застереження стосується рибалок, які незважаючи на небезпеку, випробовують долю посеред замерзлих водойм.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі