На Львівщині запрацювало нове підприємство, яке виготовляє одноразову тару

27 червня 2022, 16:08
Share Button
Фото з Facebook
Підприємство виготовляє 60 тисяч одноразових тарілок за добу та в планах збільшити потужності втричі.

Під час війни на Самбірщині запрацювало нове потужне підприємство, яке займається виготовленням одноразової тари. Це дозволило створити 12 нових робочих місць.

Про це повідомляє заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

Підриємство вчасно сплачує всі платежі до бюджету і готове створювати додаткові робочі місця а під час бойових дій це дуже важливо.

Сировину імпортують з-за кордону, на сьогодні є незначні проблеми з логістикою, але підприємці налаштовані оптимістично.

Продукцією забезпечують як внутрішній ринок, а це переважно заклади харчування, також займаються експортом.

“Нагадаю, що з початку війни в область релокувались понад сотню підприємств. Ми реалізуємо Програму підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану”, – розповідає Бучко.

В межах Програми надається 100 тис гривень – виробничим підприємствам, які релокувались. За умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області.

Також підприємство отримає додаткових 100 тис грн, якщо створить не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Для того, щоб отримати допомогу потрібно подати заявку за адресою (м. Львів, вул. Винниченка, 18, тел.: 299 92 79), зразок тут: https://cutt.ly/XGxZJbv

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі