На Львівщині затримали нелегалів з Туреччини та Північної Кореї

15 липня 2021 Життя
Share Button
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України
Іноземців упіймали на підступах до державної межі прикордонники Львівського загону. Про появу невідомих поблизу кордону прикордонникам повідомили місцеві жителі.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Про двох чоловіків з наплічниками, які рухались від с. Свидниця у напрямку кордону, інформація надійшла військовослужбовцям відділу «Краківець».

“Двох невідомих зупинила група реагування на відстані близько одного кілометра від державного рубежу. Чоловіки виявилися громадянами Туреччини, що підтверджувалося наявними у них документами. До України вони прибули у законний спосіб через один з аеропортів, а от в омріяну Німеччину, з метою «покращення умов життя», вирішили потрапити «навпростець» – в обхід пунктів пропуску”, — повідомили у прессслужбі.

Іншого «шукача долі» затримали прикордонники відділу «Рава-Руська».

“Мешканець однойменного населеного пункту сповістив охоронців рубежу про підозрілого чоловіка, який рухався від околиці села до кордону. Дільничний інспектор, який патрулював прикордоння, невідомого затримав. Спочатку чоловік, що не мав документів, назвався громадянином Киргизстану. Однак, згодом зізнався, що є вихідцем з Північної Кореї і з метою пошуку кращої долі прагнув потрапити до країн ЄС”,  — додали прикордонники.

Затриманих доставили до прикордонних підрозділів. Наразі усі обставини правопорушень встановлюються. За намагання незаконно перетнути державний кордон чоловікам доведеться відповідати згідно з  українським законодавством (за ст.204-1 КУпАП).

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі