На Львівщині завершують ремонтувати дорогу зі Славського на Закарпаття

13 листопада 2020 Життя, Львів
Share Button
Фото Юрій Бучко
Дві гірські дороги Славське – Хащованя та Славське –Вигода завершують ремонтувати.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко у Фейсбуці.

“Перша ділянка від Захар Беркута до с.Хащованя протяжністю 5 кілометрів. Тут влаштували асфальт, ремонтують 2 мости, проводять роботи з водовідведення, невдовзі приступлять до улаштування підпірних стінок з габіонів. На цю дорогу ми скерували 72 млн гривень”, – зазначив він.

“На іншій дорозі Славське – Вигода роботи проводили в межах Нижньої Рожанки і відремонтували 3,2 кілометри. Вартість робіт – 31, 5 млн грн. Дорожники постелили новий асфальт та проводять роботи з водовідведення і влаштування хідників. У майбутньому ці дві дороги повинні з’єднати Львівську та Закарпатську області. Сам проєкт Малого Карпатського кола має з’єднати три області в Західній Україні”, – йдеться у повідомленні.

Протяжність автомобільних доріг становитиме приблизно 100 км. Уся ділянка буде облаштована тротуарами та велодоріжками. Облдержадміністрація через Державний дорожній фонд на цей рік виділила 200 млн грн.

Проект спрямований на розкриття туристичного потенціалу Карпатського регіону, покращення інфраструктурної доступності: будівництво нових доріг, велодоріжок, пішохідних стежок.

Фото Юрій Бучко

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі