На Львівщині звільнили ведмедя, якого 12 років утримували в жахливих умовах відпочинкового комплексу

30 жовтня 2020 Львів
Share Button
Фото - GreenPost
Ведмедя утримували в крихітному вольєрі задля розваги та усіляко знущалися

Ведмедя Михайла, якого в жахливих умовах 12 років утримували на території відпочинкового комплексу “Шепільська” у Стрийському районі Львівської області, перевезли до ведмежого притулку, пише GreenPost

“Від громадської організації ми відправляли запити в поліцію та екоінспекцію, просили про максимальний розголос. Під тиском громадськості власники тварини пішли на зустріч і погодилися віддати Михайла. Ведмедя вже перевезено до ведмежого притулку “Домажир”, – ідеться у провідомленні зоозахисників.

Ведмедя утримували в крихітному вольєрі задля розваги  та усіляко знущалися. За словами активістів,  власники тварини регулярно вводили  в оману відвідувачів та вигадували  байки про належний огляд та скорий візит ветеринара.

Відомо, ведмежий притулок “Домажир”, який відкрили на Львівщині у жовтні 2017 року, – це реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок ведмедів із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут  умови для утримання тварин максимально наближені до природних.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі