На межі голоду можуть опинитися 130 мільйонів людей – ООН

17 листопада 2020, 14:58 Світ
Share Button
Фото ілюстративне
До кінця 2020 року на межі голоду ризикують опинитися 130 мільйонів людей через несприятливу ситуацію з продовольством. Погіршила ситуацію пандемія коронавірусу.

Про це заявив Генсек ООН Антоніу Гутерреш у Твіттері.

Він назвав голод «це неподобство у світі достатку» і зазначив, що голод зростає знову.

«У ситуації, коли 130 млн осіб ризикують опинитися на межі виснаження до кінця 2020 року, Всесвітня продовольча програма продовжує грати життєво важливу роль як постачальник харчових продуктів і продовольства, а також надії», — написав Гутерреш.

Всесвітня продовольча програма — найбільша гуманітарна організація під егідою ООН, яка займається боротьбою з голодом і сприяє продовольчій безпеці.

Торік 135 мільйонів людей страждали від гострого голоду, що є найбільшою кількістю за останні роки років. Більшість терпіли голод через війни та збройні конфлікти. Комітет зазначає, що торік програма допомогла приблизно 100 млн людей у 88 країнах, які страждали від голоду та недостачі продовольства.

Через пандемію коронавірусу зростає кількість людей, які постраждають від голоду, зокрема в Ємені, Демократичній Республіці Конго, Нігерії, Південному Судані, де також ведуться збройні конфлікти.

«Їжа є найкращою вакциною проти хаосу, поки ми не отримаємо медичну вакцину», — заявляли у Всесвітній продовольчій програмі.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі