На місці «Української книгарні» в центрі Львова відкриють книгарню «Є»

18 березня 2021 Львів
Share Button
Фото: ZAXID.NET
На місці «Української книгарні» на просп. Шевченка, 8 відкриється книгарня «Є», яка переїде сюди з вул. Галицької, 9.

Як повідомили ZAXID.NET співробітники книгарні, 17 березня вони почали пакувати книги для переїзду, проте, коли магазин відкриється на новому місці, поки що точно невідомо.

Нагадаємо, «Українська книгарня», що розташовувалася на просп. Шевченка, 8 поруч із книгарнею НТШ, закрилася з 1 січня 2021 року через спад продажів та перехід читачів у онлайн. Своє приміщення власники «Української книгарні» вирішили віддати в оренду іншому книжковому магазину.

Варто зазначити, книгарня «Є» – найбільша мережа україномовних книжкових магазинів, яка має майже 40 книгарень у 15 містах України. Книгарня «Є» на вулиці Галицькій відкрилася у 2015 році і була другою книгарнею мережі у Львові. Зараз у місті мережа має загалом шість магазинів: на Галицькій/Шевченка, просп. Свободи, 7, пл. Міцкевича, 1, вул. Костюшка, 5, вул. Братів Рогатинців, 30 та у ТРЦ King Cross Leopolis.

“Діло” раніше писало про закриття старовинної книгарні та дізнавалося про те, що буде на її місці.  Тоді власниця повідомила про відкриття іншої книгарні, але не зазначила якої саме.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі