На Миколаївщині військовослужбовець закрив собою побратима від вибуху гранати

20 січня 2022, 21:51 Життя
Share Button
Богдан Федосенко
Рятівнику нічого не загрожує — він отримав ушкодження, але вже хоче повернутися до строю.

На одному з навчальних полігонів Миколаївщини військовослужбовець хмельницької військової частини А-0598 Богдан Федосенко закрив собою побратима від вибуху гранати.

Про це повідомляє Командування Сил логістики ЗСУ у своєму Facebook.

Як зазначається, під час проведення занять із вогневої підготовки, а саме – метання бойових гранат, старшого лейтенанта Федосенка призначили керівником на навчальному місці.

“Побачивши, що військовослужбовець кинув гранату, яка скотилася на бруствер (земляний насип для захисту бійців від ворожого вогню й зручнішої стрільби з окопу, траншеї), керівник зреагував миттєво. Не вагаючись, відштовхнув від місця вибуху гранати сержанта та закрив його собою, таким чином врятував життя підлеглому”, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок вибуху гранати старший лейтенант отримав осколкове поранення та травми.

У військовому госпіталі йому надали всю необхідну допомогу. На військовослужбовця чекає недовга реабілітація, однак він стверджує, що почувається добре і вже хоче повернутися до військового строю.

Командування Сил логістики ЗС України за такий вчинок характеризує його як справжнього героя та з метою виховання лідерських якостей у підпорядкованого особового складу підготувало клопотання на ім’я Головнокомандувача Збройних Сил України про заохочення старшого лейтенанта Федосенка. 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі