На Одещині чоловік підпалив будинок і підірвався на гранаті

18 жовтня 2021 Відео, Кримінал
Share Button
Фото поліції
Чоловік ходив по двору з пістолетом - в одній руці, і гранатою - в іншій.

18 жовтня вночі до правоохоронних органів надійшов виклик мешканця села Усатове, який погрожував вчинити самогубство.

Чоловік ходив по двору з гранатою без чеки, і приставляв до своєї голови пістолет, попереджаючи, що вб’є себе. При цьому, чоловік поводився неадекватно, кричав, що життя його скінчене, що “все погано”.

На місце події оперативно прибули представники різних підрозділів поліції на чолі з начальником регіонального главку Нацполіції Миколою Семенишиним, який особисто просив 62-річного чоловіка не робити необдуманих кроків.

Зокрема, наскільки було можливо, наблизився до нього, і запропонував передати йому в руки хоча б гранату, але пенсіонер відмовився. На обіцянки Семенишина надати йому всю необхідну допомогу він також не реагував. В цілому, переговори з чоловіком велися понад 3 години.

“Багатогодинні переговори і спроби правоохоронців запобігти біді результату не дали. Пояснюючи свої дії проблемами в житті, чоловік підпалив свій будинок, а потім і сам загинув від вибуху гранати, яку привів у дію в палаючому житлі”, – розповіли в поліції.

Надалі, під час невідкладного обшуку в домоволодінні загиблого працівники поліції виявили два пістолети, заряджену патронами автоматичну зброю та залишки гранати РГД-5. Все це, а також тіло загиблого направили на експертизу. Наразі походження зброї та боєприпасів встановлюється.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі